درخت ایران آنلاین بازیگر اینستاگرام

درخت: ایران آنلاین بازیگر اینستاگرام اخبار فرهنگی و هنری

پوتین را بابت مداخله روسیه در انتخابات مسؤول می‌دانم / ترامپ

رئیس جمهوری آمریکا که به خاطر جانبداری از کرملین در داخل کشور به شدت مورد انتقاد قرار گرفته، تاکید کرد، در جریان نشست اخیر در هلسینکی به مدیر جمهوری روسیه..

ادامه مطلب

هر لحظه دوست بزرگی جهت اسرائیل بوده و خواهیم بود / ترامپ

رئیس جمهوری آمریکا در مراسم بازگشائی سفارت این کشور در قدس از طریق ویدئو کنفرانس در سخنانی بر استمرار حمایت از رژیم صهیونیستی تاکید کرد. ترا..

ادامه مطلب

ماکرون خواستار کم کردن تنش‌ها در خاورمیانه شد

به دنبال حملات موشکی متقابل بین سوریه و رژیم صهیونیستی رئیس‌جمهور فرانسه امروز (پنجشنبه) خواستار کم کردن تنش‌ها در خاورمیانه شد. ماکرون خواستار کم کردن..

ادامه مطلب

مدیر سابق اف بی آی کتاب منتشر می کند ، افشاگری های تازه علیه ترامپ

رئیس سابق اف بی آی (پلیس فدرال آمریکا) در روزهای آینده کتابی را منتشر می کند که حاوی افشاگری های تازه علیه مدیر جمهور ایالات متحده است. اف..

ادامه مطلب

بازداشت مفتی داعش در جنوب موصل که مسبب قطع سر ده‌ها عراقی بود

نیروهای پلیس عراق امروز (سه‌شنبه) مفتی گروه تروریستی داعش و والی منطقه القیاره واقع در جنوب موصل را دستگیر کردند.  بازداشت مفتی داعش در ..

ادامه مطلب

آمریکا نسبت به تعویق انتخابات پارلمانی عراق هشدار داد

سفارت آمریکا در عراق با صدور بیانیه ای اعلام کرد که واشنگتن از برگزاری انتخابات پارلمانی عراق در موعد مقرر حمایت کرده و تعویق انتخابات را به ضرر روند دموکراسی د ..

ادامه مطلب

اعدام افسر ارتش کره شمالی به علت به تاخیر در کار

یک افسر ارتش کره شمالی که مسئول ساخت تاسیسات هسته ای این کشور بوده ، ظاهرا به علت به تعویق انداختن آزمایشی تسلیحاتی و همچنین بر سر فرو ریختن تونلی در ..

ادامه مطلب

بارزانی همه دوستان خود جز اسرائیل را از دست داده است / نوری المالکی

معاون مدیر جمهور عراق تاکید کرد، مدیر اقلیم کردستان بدون دوست و حامی باقی مانده و دوستی جز رژیم صهیونیستی ندارد. نوری المالکی: بارزانی همه دوستان خ..

ادامه مطلب