درخت ایران آنلاین بازیگر اینستاگرام

درخت: ایران آنلاین بازیگر اینستاگرام اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری پایتخت کشور عزیزمان ایران شهر عجیبی است و هر روز آن تعطیل است/ بازیکن های امرو

به گزارش گروه تحریریه سایت، شب گذشته مهران مدیری در برنامه تلویزیونی دورهمی با پرداختن به عنوان مدیریت بحران و صحبت راجع به مدیریت بحران در روزهای برفی پایتخت ک

پایتخت کشور عزیزمان ایران شهر عجیبی است و هر روز آن تعطیل است/ بازیکن های امرو

مدیری: پایتخت کشور عزیزمان ایران شهر عجیبی است و هر روز آن تعطیل است/ عزیزی: بازیکن های امروز همه چیز را با پول حل می کنند

عبارات مهم : ایران

به گزارش گروه تحریریه سایت، شب گذشته مهران مدیری در برنامه تلویزیونی دورهمی با پرداختن به عنوان مدیریت بحران و صحبت راجع به مدیریت بحران در روزهای برفی پایتخت کشور عزیزمان ایران و بزرگراه های کشور، میزبان خداداد عزیزی فوتبالیست سابق تیم ملی بود.

پایتخت کشور عزیزمان ایران شهر عجیبی است و هر روز آن تعطیل است/ بازیکن های امرو

به محض ورود خداداد عزیزی به استودیو، مدیری به حجم سنگین رفت و آمد ها اشاره کرد و گفت: خداداد یک هفته است جهت رسیدن به برنامه دورهمی در راه است و بالاخره امروز رسید.

عزیزی گفت: بعد از تماس شما، من دو روز پیش از مشهد به سمت پایتخت کشور عزیزمان ایران با هواپیما حرکت کردم، ولی هواپیما در پایتخت کشور عزیزمان ایران فرود نیامد و رفتیم اصفهان. از اصفهان به مشکل تاکسی گرفتم تا به برنامه شما برسم، ولی بزرگراه ها برفی بود و ترافیک؛ برگشتیم اصفهان هتل گرفتیم و دوباره رفتیم قم تا با قطارهای سریع السیر به پایتخت کشور عزیزمان ایران برسم. ولی باز با آن قطارها هم ۹ ساعت در راه بودم، تا به هر بدبختی شده است به برنامه دورهمی رسیدم.

به گزارش گروه تحریریه سایت، شب گذشته مهران مدیری در برنامه تلویزیونی دورهمی با پرداختن به عنوان مدیریت بحران و صحبت راجع به مدیریت بحران در روزهای برفی پایتخت ک

وی به سالهای پخش سریال «شبهای برره» اشاره کرد و گفت: در سال ۸۴ که سریال شبهای برره پخش می شد، شما یک بخش در آن داشتید که می گفتید «وَپر». ما هم این بخش را در تمرین ها استفاده می کردیم و هر کس که گل می زد روی او می پریدیم. یکبار روی یک بازیکن پریدیم و دنده اش شکست!

خداداد با اشاره به شروع فعالیت خود در فوتبال بیان کرد: ۱۹ ساله بودم که به دعوت علی پروین به تیم ملی ملحق شدم، ولی خودم خواستم تا من را از تیم خط بزنند و همین هم باعث شد تا ۴ سال جایی دعوتم نکردند. با اینکه خودم از تیم ملی انصراف دادم، ولی علی پروین هم دنبال این بود که من از تیم بروم.

وی ادامه داد: به غیر از گل به استرالیا، ما سه گل ماندگار به عربستان داریم که یکی از آنها را من زدم. من در مجموع ۱۱ گل ملی در ۴۷ بازی دارم.

پایتخت کشور عزیزمان ایران شهر عجیبی است و هر روز آن تعطیل است/ بازیکن های امرو

مدیری با بیان اینکه به نسل شما یاغی می گفتند؛ راجع به آن از خداداد عزیزی جویا شد.

عزیزی گفت: بستگی دارد که یاغی را چه چیزی معنی کنند. نسل ما زیر حرف زور نمی رفت و الان بازیکن ها همه چیز را با پول حل می کنند. زمانی که من با فتح قرارداد نبسته بودم، از اردوهای فتح فرار کردم و در خوابگاه ورزشکار آزادی پنهان شدم. چون سرباز بودم بعد از بازی بازداشت شدم و دوباره به فتح ملحق شدم. من بعد از بازی بازداشت شدم. الان مثل آب خوردن با پول پرسشها را حل می کنند و چون نصف پول را می گیرند راضی می شوند و می دانند پول زیادی پیشنهاد داده اند. یعنی قیمت بازیکن آن مبلغ نبوده و حالا با گرفتن نصف آن مبلغ هم مشکلی ندارد.

به گزارش گروه تحریریه سایت، شب گذشته مهران مدیری در برنامه تلویزیونی دورهمی با پرداختن به عنوان مدیریت بحران و صحبت راجع به مدیریت بحران در روزهای برفی پایتخت ک

وی افزود: پرسشها فوتبال ما از اوج دستی ها خراب هست. داریم آقایانی که راس فوتبال هستند. ما مدیر کلوب داشتیم که پرسشها پشت پرده و زد و بند دست داشت. شما هنگامی که برنامه ورزشی را نگاه می کنید، همه به حاشیه ها نگاه می کنند و پیامک می دهند و دنبال حواشی بازیکن ها هستند.

عزیزی با بیان اینکه با یکسری از مربی ها رابطه ام خوب نبود، راجع به ایویچ مربی خارجی کشور عزیزمان ایران گفت: رابطه ام با ایویچ خوب بود و چون مقرراتی بود و کارش خوب بود، زیرآبش را زدند و رفت!

پایتخت کشور عزیزمان ایران شهر عجیبی است و هر روز آن تعطیل است/ بازیکن های امرو

وی ادامه داد: شما هر برنامه نود را که نگاه کنید، یک مسئله از فوتبال مطرح می شود. من می خواهم خوب حرف بزنم ولی هنگامی که پرسشها فوتبال زیاد است ، نمی شود راجع به آن خوب گفت.

عزیزی راجع به شباهت خودش با «جکی چان» گفت: سال ۸۰ من در امارات بازی داشتم. یک روز به یکی از فروشگاه های شهر رفتم ، ولی همه ایرانی ها آنجا بودند و با من تصویر انداختند. هنگامی که داشتم برمیگشتم یک زن و آقای هندی فکر کرده بودند جکی چان هستم.

فوتبالیست سابق تیم ملی افزود: شاید ۲۲ سالم بود که عاشق شدم و عاشق ماندم. در ۱۹ سالگی مادرم فوت کرد و ۲۰ سالگی سر عقل آمدم و عاشق پدرم شدم. ولی علاقه به خانواده این است که من بعد از ازدواج عاشق همسرم شدم و ازدواجی سنتی داشتم.

وی راجع به بازی و مربیگری کی روش اظهار داشت: زمانی که کی روش به کشور عزیزمان ایران آمد، به علت قرارداد و شرایطش، من موافق نبودم. ولی او شکل فوتبال ما را عوض کرد. هر لحظه ما در فوتبال بازیکن های روی به جلو خیلی خوب بودیم، ولی توانایی قدرت دفاعی نداشتیم. کی روش این کمک را کرده و دفاع تیم کشور عزیزمان ایران را نیرومند کرده است.

عزیزی راجع به فعالیت ورزشی این روزهایش گفت: الان استراحت می کنم. مربیگری سخت است و ما را هم کنار گذاشتند. در واقع هر وقت تیم بدبخت و بی پول وجود دارد، به من زنگ می زنند. به همین خاطر تصمیم گرفتم در منزل بمانم و یک سال استراحت کنم.

خداداد با مقایسه دو نسل متفاوت فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت: من احساس می کنم نسلی که ما داشتیم، نسل طلایی بود و دوستان همه یک تنه تیم را پیش می بردند.

همچنین وی راجع به قلیان کشیدن بازیکن ها در پاسخ پرسش مدیری اظهار کرد: بارها راجع به این قضیه بحث کردم و جدیدا کمیته اخلاق جریمه هایی را در نظر گرفته هست. فوتبالیست های ما ساعت 3 صبح زغال می چرخانند، تا 5 صبح با هم هستند و خواب صحیحی ندارند. بعد نمی توانند خوب تمرین کنند.

عزیزی در پایان، جام بازی سال ۱۹۹۷ را به موزه دورهمی اهدا کرد.

مدیری بعد از گفتگو خود با خداداد عزیزی بیان کرد: پایتخت کشور عزیزمان ایران شهر عجیبی شده است هست، صبح ها که از خواب بلند می شویم یا از آلودگی هوا تعطیل شده است و یا از برف و باران. اگر اینگونه پیش برویم، آفتاب و تگرگ هم جهت پایتخت کشور عزیزمان ایران خطرناک است.

وی ادامه داد: بعد از بارش برف یکسری ویدیو از درخواست شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت تکان دادن برف ها منتشر شد، ولی مردم به جای درخت، خودشان را زیر درخت های برفی تکان دادند.

مدیری گفت: جهت وقت بحران، تعدادی سوله وجود دارد که چون در طول سال بدون استفاده هستند، آنها را به سالن عروسی اجاره می دهند.

وی خاطرنشان کرد: من این حرف ها را می گویم که مسئولان به فکر باشند. چند وقت پیش خانمی در شورای شهر گفته بود که مردها عُرضه مدیریت منزل را هم ندارند، و در جوابش یک آقا گفت: اگر عُرضه نداشتیم چند تا زن نمی گرفتیم!

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | بازیکن | برنامه | فوتبال | مدیریت | فوتبالیست | مهران مدیری | خداداد عزیزی | فوتبالیست ها

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs