درخت ایران آنلاین بازیگر اینستاگرام

درخت: ایران آنلاین بازیگر اینستاگرام اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری بچه پولدار‌هایی که ستاره شدند

هرچند که شاید به خواندن داستان زندگی آدم‌های معروفی که قبلا فقیر بوده اند عادت کرده ایم، ولی ستاره‌هایی هم هستند که از کودکی و قبل از به شهرت رسیدن، طعم زندگی م

بچه پولدار‌هایی که ستاره شدند

بچه پولدار هایی که ستاره شدند

عبارات مهم : زندگی

هرچند که شاید به خواندن داستان زندگی آدم های معروفی که قبلا فقیر بوده اند عادت کرده ایم، ولی ستاره هایی هم هستند که از کودکی و قبل از به شهرت رسیدن، طعم زندگی مرفه و اعیانی را چشیده اند. بعضی از این افراد والدینی مشهور داشتند و بعضی دیگر پدر و مادر هایی گم نام، ولی پولدار داشتند.

به گزارش برترین ها، ترجمه از آرزوی بزرگ رمضان زاده: هرچند که شاید به خواندن داستان زندگی آدم های معروفی که قبلا فقیر بوده اند عادت کرده ایم ولی ستاره هایی هم هستند که از کودکی و قبل از به شهرت رسیدن، طعم زندگی مرفه و اعیانی را چشیده اند. بعضی از این افراد والدینی مشهور داشتند و بعضی دیگر پدر و مادر هایی گم نام ولی پولدار داشتند . بد نیست بعضی از این اسامی را با هم مرور کنیم:

ادوارد نورتون

بچه پولدار‌هایی که ستاره شدند

ادوارد نورتون در یک خانواده مرفه بوستونی به دنیا آمد . پدرش ، ادوارد نورتون سینیور، به عنوان یک دادستان سابق فدرال در دفتر مدیر جمهور ایالات متحده، جیمی کارتر مشغول به کار بود در حالی که پدر بزرگ مادری اش جیمز راس، یک برنامه ریز شهری و مشاور املاک معروف و موسس کمپانی راس بود که نقشی مهم در توسعه بندر بالتیمور و شهر کلومبیا در ایالت مریلند به عهده داشت.

آریانا گراند

خانواده این هنرمند آمریکایی هیچ وقت نگرانی ای راجع به پول احساس نکردند. پدرش ادوارد بوترا، مالک یک کمپانی طراحی و گرافیک در شهر بوکا ریتون در ایالت فلوریدا بود و مادرش جوآن گراند عضو هیئت مدیره و مدیر عامل کمپانی ارتباطی هوزمک کان بود. با وجود اینکه پدر و مادر آریانا از هم جدا شده است اند ولی دغدغه مالی جهت هیچ کدام از آن ها مطرح نیست.

جیک و مگی جیلنهال

هرچند که شاید به خواندن داستان زندگی آدم‌های معروفی که قبلا فقیر بوده اند عادت کرده ایم، ولی ستاره‌هایی هم هستند که از کودکی و قبل از به شهرت رسیدن، طعم زندگی م

این خواهر و برادر بازیگر در خانواده ای کاملا مرتبط با صنعت سرگرمی بزرگ شده است اند. مادر آنها تهیه کننده سینما و فیلم نامه نویس، نائومی فونر و پدرشان کارگردان سینما، استفان گلن هال هست. شاید برایتان جالب باشد بدانید در رگهای جیک و مگی خون آبی جریان دارد (تعلق به خانواده سلطنتی) و نسل این دو بازیگر خوش شانس هالیوودی به خاندان سلطنتی سوئد باز می گردد.

آرمی هامر

همه چیز راجع به خانواده این بازیگر شما را به یاد یک کلمه می اندازد: پول. پدربزرگش یک سرمایه گذار بسیار مهم نفتی بود و پدرش مایکل آرماند هامر، یک تاجر و مالک و موسس چندین شرکت از جمله در زمینه انتشارات و تهیه کنندگی سینما می باشد. نام خانوادگی این بازیگر ثروتمند هالیوودی بر روی بسیاری از ساختمان های لس آنجلس به چشم می خورد.

لیدی گاگا

بچه پولدار‌هایی که ستاره شدند

کودکی این هنرمند آمریکایی در محله های اعیانی غرب نیویورک گذشت . جالب است بدانید او و پاریس هیلتون (دیگر هنرمند ثروتمند آمریکایی) مدتی در مدرسه شخصی سَکرد هارت در منهتن هم مدرسه ای بودند. با توجه به این عنوان که هم پدر و هم مادر او از کار آفرینان عرصه ارتباطات مخابراتی بودند می توان گفت لیدی گاگا قطعا طعم یک زندگی اعیانی را چشیده است.

کریستن استوارت

هرچند که شاید به خواندن داستان زندگی آدم‌های معروفی که قبلا فقیر بوده اند عادت کرده ایم، ولی ستاره‌هایی هم هستند که از کودکی و قبل از به شهرت رسیدن، طعم زندگی م

کریستن استوارت هم در خانواده ای کاملا سینمایی رشد و پرورش پیدا کرد. پدرش مدیر صحنه و تهیه کننده ای بود که با شبکه فاکس کار می کرد و مادرش سرپرست بخش فیلمنامه بود که کارگردانی یک فیلم را هم درکارنامه دارد. جالب است بدانید دوران کودکی کریستن در عمارتی در تپه های هالیوود اتفاق افتاد که قبلا در ساخت فیلم آلیس در سرزمین عجایب استفاده شده است است.

گوئینت پالترو

بچه پولدار‌هایی که ستاره شدند

این بازیگر گذشته ای غرق در رفاه دارد. مادرش بلیث دانر، بازیگر ستایش شده است سینماست و پدرش بروس پالترو ، کارگردان و تهیه کننده هالیوودیست. او در عالی ترین مدرسه های شخصی آمریکا تحصیل کرده از جمله مدرسه اسپنس در نیویورک. سرآغاز فعالیت او در زمینه بازیگری، بازی در فیلم تلویزیونی های (High) به کارگردانی پدرش است .

جنیفر انیستون

هم پدر و هم مادر جنیفر انیستون بازیگر بودند. شاید جهت طرفداران سریال تلویزیونی فریندز جالب باشد که پدر جنیفر انیستون بازیگر مجموعه دیز اف ار لایوز بوده هست. این بازیگر موفق دوران کودکی اش را در لس انجلس و نیویورک گذراند و در مدارس معتبری مانند رودولف استاینر وفورلو اچ لاگاردیا (مدرسه موسیقی ، هنر و هنرهای نمایشی) تحصیل کرده است.

تیلور سوئیفت

این خواننده موفق هم در خانواده ای ثروتمند و مرفه چشم به دنیا گشود. کودکی تیلور صرف تحصیل در مدارس شخصی و مسافرت های پر هزینه به مناطق حاره ای و اسب سواری شد. پدرش مشاور مالی و مادرش پیش از بازنشستگی خودخواسته در هیئت رئیسه یک شرکت بازاریابی مشغول به کار بود.

اد شیران

والدین این خواننده و ترانه نویس مشهور هر دو هنر مند هایی مشهور بودند. پدر اد یک مجموعه دار و مدرس هنری و مادرش یک ناشر فرهنگی و همچنین یک طراح جواهر موفق بود. والدین اد شیران همچنین یک موسسه مستقل در زمینه مشاوره هنری را اداره می کردند.

میشل ویلیامز

میشل هم گذشته ای غرق در رفاه دارد. مادر میشل منزل دار بود ولی در عوض پدرش کارگزار سهام مونتانا، صاحب شرکت خرید و فروش کالا و نویسنده چندین کتاب بود که 2 بار وارد مبارزات انتخاباتی جهت مجلس سنا شد.

مایلی سایروس

مایلی دختر خواننده مشهور سبک کانتری، بیلی ری سایروس است که هنوز هم خیلی ها او را جهت تک موزیک (آرچی برکی هارت) می شناسند که او را به شهرتی جهانی رساند. مجموعه دارایی پدر مایلی حدود 20 میلیون دلار تخمین زده می شود.

واژه های کلیدی: زندگی | مدرسه | بازیگر | بازیگری | خانواده | بازیگری | خانواده | دوران کودکی | خواننده مشهور

بچه پولدار‌هایی که ستاره شدند

بچه پولدار‌هایی که ستاره شدند

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs