درخت ایران آنلاین بازیگر اینستاگرام

درخت: ایران آنلاین بازیگر اینستاگرام اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار حوادث عکس + شیطان به جلدم رفته بود

متهم به قتل اهورا در تازه‌ترین اعترافات خود مدعی شد در وقت جنایت شیطان به جلدش رفته بود. 

عکس + شیطان به جلدم رفته بود

شیطان به جلدم رفته بود +عکس

عبارات مهم : شیطان

متهم به قتل اهورا در تازه ترین اعترافات خود مدعی شد در وقت جنایت شیطان به جلدش رفته بود.

به گزارش جام جم، مجتبی 30 ساله متهم هست، روز شنبه پسر دو سال و هشت ماهه همسر صیغه ای اش را بعد از کودک آزاری به قتل رسانده است.

عکس + شیطان به جلدم رفته بود

او در ابتدا منکر آزار و قتل پسربچه بود، ولی در ادامه لب به اعتراف گشود و به کودک آزاری منجر به قتل اعتراف کرد.

این درحالی بود که معاون بهزیستی استان گیلان اعلام کرد، پزشکان بعد از معاینه پیکر اهورا، تجاوز به پسربچه را تائید کرده اند؛ موضوعی که دادستان مرکز استان گیلان اظهارنظر قطعی راجع به آن را منوط به گزارش پزشکی قانونی اعلام کرد.

متهم به قتل اهورا در تازه‌ترین اعترافات خود مدعی شد در وقت جنایت شیطان به جلدش رفته بود. 

اعترافات قاتل

حجت الاسلام مصطفوی نیا افزود: متهم روز اتفاق به خیابان می آید و با سر و صدا از اهالی کمک می خواهد. با حضور اهالی، پسربچه به بیمارستان انتقال یافته می شود که در آنجا فوت می کند. مرد جوان در همان لحظات اولیه دستگیر و منکر قتل می شود، ولی در ادامه به کودک آزاری و قتل اعتراف کرد.

وی ادامه داد: متهم راجع به انگیزه اش از قتل اهورا مدعی شده، شیطان به جلدم رفته بود و از من می خواست پسربچه را بکشم. من هم تحت تاثیر آن مرتکب قتل شدم. این درحالی است که متهم، مسئله معنوی و روانی و اعتیاد ندارد. به او تفهیم اتهام شده است و در بازداشت به سر می برد.

دادستان رشت راجع به علت فوت نیز گفت: عنوان فوت بر اثر تجاوز از سوی پزشکی قانونی تائید نشده و در گزارش پزشکی قانونی علت فوت ضربه مغزی اعلام شده است هست. همچنین روی دست و پای کودک آثار سوختگی وجود دارد که سوختگی روی پا قدیمی است.

عکس + شیطان به جلدم رفته بود

به گفته مصطفوی نیا، مادر اهورا شاکی پرونده است و خبر بازداشت او صحت ندارد.

2 ماه اهورا را ندیدم

متهم به قتل اهورا در تازه‌ترین اعترافات خود مدعی شد در وقت جنایت شیطان به جلدش رفته بود. 

پدر اهورا نیز در حاشیه مراسم تشییع پیکر پسر فرزند اش خواستار مجازات مجتبی و همسر سابقش شد و گفت: همسرم دو ماه اجازه دیدن اهورا را به من نمی داد و علت آن هم کودک آزاری های مجتبی بود. او بدن پسرم را با سیگار سوزانده بود. زیاد از مجتبی از همسرم شکایت دارم. او به رغم گزارش پزشکی قانونی همچنان از متهم دفاع می کند.

وکیل پدر اهورا هم گفت: موکلم و همسر سابقش در صحبت هایشان راجع به بازپس گرفتن حضانت اهورا صحبت کرده بودند و قرار بود موکلم کارهای قانونی این عنوان را به علت عدم صلاحیت مادر در نگهداری از کودک به عهده بگیرد، ولی اتفاق رخ داده مانع کارها قانونی شد.

عکس + شیطان به جلدم رفته بود

با سیگار «اهورا » را سوزاندم

مرد جوان خونسرد روی صندلی نشسته و آرام صحبت می کند. اصرار دارد قصد قتل نداشته و اهورا را مثل دختر 2.5 ساله خود دوست داشته هست. درحالی با اتهام کودک آزاری منجر به قتل روبه رو شده است که همسرش جهت او درخواست قصاص کرده است.

چطور با مادر اهورا آشنا شدی؟

در اینستاگرام با هم آشنا شده است و صحبت کردیم. بعد هم 24 تیر امسال به عقد موقت من درآمد.

با اهورا مشکلی داشتی؟

نه او را مثل دختر 2.5 ساله خودم دوست داشتم. هر وقت دخترم پیش من می آمد، او و اهورا را به گردش می بردم.

درباره روز اتفاق بگو.

ظهر همسرم از محل کارش به منزل آمد و ناهار خورد و رفت. من به اتاق اهورا رفتم. در رختخوابش دراز کشیده بود. دو ضربه به پشت سرش زدم که سرش به دیوار خورد.

چرا این کار را کردی؟

سکوت متهم

پیش از این هم او را شکنجه کرده بودی. طوری که روی دست و پایش آثار سوختگی بود. همسرت متوجه این کودک آزاری ها نشده بود؟

با سیگار دو بار او را سوزاندم. همسرم هم در منزل بود و می دانست.

پشیمانی؟

خیلی، من قصد کشتن او را نداشتم. خودم هم دختری همسن او دارم.

از شکایتم کوتاه نمی آیم

مادر اهورا هیچ وقت فکر نمی کرد آشنایی با مرد جوان در اینترنت و ازدواج با او به قیمت جان پسرش تمام شود. او حالا درخواست قصاص کرد و می گوید فقط اشد مجازات می خواهد.

چند وقت است با متهم ازدواج کرده ای؟

من و او در اینترنت آشنا شدیم. چند ماه حرف زدیم تا زیاد با هم آشنا شویم. او اصرار به عقد دائم داشت که خانواده ام به خاطر شکست قبلی من مخالفت کردند. قرار شد یک سال عقد موقت باشیم تا از همدیگر مطمئن شویم. از 5 مهر هم او به منزل من آمد.

چطور متوجه اتفاق شدی؟

ساعت 3 بعدازظهر شنبه، همسرم با من تماس گرفت و ادعا کرد اهورا در دستشویی زمین خورده و او را به بیمارستان می برد. من هم از محل کارم سریع راهی بیمارستان شدم. ابتدا پسرم را به بیمارستان رازی و بعد پورسینا بردیم. ساعت 9 صبح روز بعد هم اهورا فوت کرد.

چه درخواستی داری؟

نمی توانم از کسی که این بلا را به سر پسرم آورده بگذرم و فقط اشد مجازات می خواهم. اهورا آزاری جهت کسی نداشت و از شکایتم کوتاه نمی آیم. قاتل او باید قصاص شود.

واژه های کلیدی: شیطان | پزشکی | پسربچه | قانونی | بیمارستان | کودک آزاری | اخبار حوادث

عکس + شیطان به جلدم رفته بود

عکس + شیطان به جلدم رفته بود

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs