درخت ایران آنلاین بازیگر اینستاگرام

درخت: ایران آنلاین بازیگر اینستاگرام اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار حوادث ماشین در آتش‌سوزی مجتمع مسکونی سوختند

معاون عملیات شرکت آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از وقوع آتش‌سوزی در پارکینگ یک مجتمع مسکونی در کوی نبوت اهواز خبر داد.

ماشین در آتش سوزی مجتمع مسکونی سوختند

عبارات مهم : اهواز

معاون عملیات شرکت آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از وقوع آتش سوزی در پارکینگ یک مجتمع مسکونی در کوی نبوت اهواز خبر داد.

محمود روزبهانی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: در پی تماس شهروندان با سامانه 125 آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در ساعت 4:13 صبحگاه امروز و گزارش وقوع آتش سوزی در یک مجتمع مسکونی پنج طبقه واقع در خیابان مبین یک کوی نبوت اهواز، نیروهای ما به سرعت به محل اتفاق اعزام شدند.

وی ادامه داد: نخستین اکیپ آتش نشانی از نزدیک ترین ایستگاه مجاور ظرف پنج دقیقه در ساعت 4:16 به محل اتفاق رسید و مشاهده شد که حریق در پارکینگ این مجتمع مسکونی رخ داده هست. نیروهای ما ضمن خارج کردن ساکنان این مجتمع مسکونی، نسبت به اطفای حریق در کمترین وقت ممکن اقدام کردند.

ماشین در آتش‌سوزی مجتمع مسکونی سوختند

معاون عملیات شرکت آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز عنوان کرد: در این اتفاق هشت دستگاه ماشین که در پارکینگ این ساختمان پارک شده است بودند، در آتش سوختند که از این تعداد به پنج دستگاه ماشین آسیب جدی وارد شد و برآورد می شود که خسارت ناشی از حریق به این پنج دستگاه ماشین بیش از 80 درصد باشد.

روزبهانی ادامه داد: خوشبختانه این اتفاق تلفات جانی در پی نداشت. در این اتفاق به علت گستردگی حریق سه اکیپ آتش نشانی از سه ایستگاه با سه دستگاه خودور امداد و نجات و شش دستگاه ماشین اطفای حریق اعزام شده است بودند.

معاون عملیات شرکت آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از وقوع آتش‌سوزی در پارکینگ یک مجتمع مسکونی در کوی نبوت اهواز خبر داد.

وی با بیان اینکه علت این اتفاق هنوز مشخص نشده هست، گفت: نیروها و کارشناسان آتش نشانی همچنان در محل اتفاق حضور دارند و علت اتفاق در دست بررسی است.

واژه های کلیدی: اهواز | ایمنی | ماشین | دستگاه | شهرداری | پارکینگ | آتش نشانی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs