درخت ایران آنلاین بازیگر اینستاگرام

درخت: ایران آنلاین بازیگر اینستاگرام اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار بین الملل پوتین را بابت مداخله روسیه در انتخابات مسؤول می‌دانم / ترامپ

رئیس جمهوری آمریکا که به خاطر جانبداری از کرملین در داخل کشور به شدت مورد انتقاد قرار گرفته، تاکید کرد، در جریان نشست اخیر در هلسینکی به مدیر جمهوری روسیه با جد

پوتین را بابت مداخله روسیه در انتخابات مسؤول می‌دانم / ترامپ

ترامپ: پوتین را بابت مداخله روسیه در انتخابات مسؤول می دانم

عبارات مهم : روسیه

رئیس جمهوری آمریکا که به خاطر جانبداری از کرملین در داخل کشور به شدت مورد انتقاد قرار گرفته، تاکید کرد، در جریان نشست اخیر در هلسینکی به مدیر جمهوری روسیه با جدیت گفته که واشنگتن مداخله در انتخاباتش را تحمل نخواهد کرد.

به گزارش ایسنا، دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا در جریان مصاحبه با شبکه CBS گفت: در گذشته نیز چندین بار تاکید کردم که با این مساله که روسیه در انتخابات سال ۲۰۱۶ میلادی مداخله کرده، موافق هستم.

این بیانات ترامپ بعد از کنفرانس خبری اش با پوتین در هلسینکی مطرح شد که در جریان آن ظاهرا ترامپ گفته بود هیچ دلیلی نمی بیند که مداخله روسیه در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ میلادی را باور کند؛ اظهاراتی که کاملا مغایر با نتیجه تحقیقات آژانس های اطلاعاتی آمریکا بود.

پوتین را بابت مداخله روسیه در انتخابات مسؤول می‌دانم / ترامپ

اما ترامپ روز سه شنبه در جهت براق سازی این بیانات خود تاکید کرد: منظور خود را بد مطرح کرده ام و باید صریحا بگویم که نتیجه تحقیقات آژانس های اطلاعاتی کشورم را قبول دارم.

وی در جریان مصاحبه اخیرش با شبکه CBS در پاسخ به این پرسش که آیا با آژانس های اطلاعاتی آمریکا موافق است که روسیه در انتخابات سال ۲۰۱۶ میلادی مداخله کرده یا خیر؟ گفت: بله و چندین بار نیز در گذشته این مساله را تاکید کرده ام. من چندین بار گفته ام که این مساله واقعیت دارد.

رئیس جمهوری آمریکا که به خاطر جانبداری از کرملین در داخل کشور به شدت مورد انتقاد قرار گرفته، تاکید کرد، در جریان نشست اخیر در هلسینکی به مدیر جمهوری روسیه با جد

ترامپ در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه آیا پوتین را شخصا مسؤول این کار می داند یا خیر؟ گفت: بله. آیا که پوتین رهبر روسیه هست. درست همان طور که من خودم را مسؤول تمامی اتفاقاتی که در آمریکا رخ می دهد، می دانم. در نتیجه قطعا به عنوان رهبر یک کشور شما باید مسؤولیت پذیر باشید.

وی در پاسخ به این پرسش که در این رابطه به پوتین چه گفته هست، گفت: در حقیقت با جدیت تمام به پوتین گفتم که ما نمی توانیم مداخله به هیچ روشی داشته باشیم. ما در یک دنیا رو به رشد زندگی می کنیم. بیانات من در نشست دو جانبه با پوتین بسیار جدی بود، ولی بیانیه ای که مطرح شد، یک بیانیه دوستانه بود. من به پوتین تذکر دادم که ما نمی توانیم مداخله در امورمان داشته باشیم و این امر به هیچ عنوان قابل قبول نیست. هیچ یک از روسای جمهوری آمریکا به اندازه من در برابر روسیه سفت و سخت و جدی نبودند. ما در رابطه با روسیه بسیار خوب عمل می کنیم. به عملکرد ما و تحریم هایی که علیه مسکو اعمال کرده ایم، توجه کنید.

وی تاکید کرد: به تصور من پوتین این را خوب می داند بهتر از هر کسی حتی زیاد از رسانه ها. او بابت این قضیه خوشحال نیست نباید هم خوشحال باشد چون هیچ مدیر جمهوری مثل من با روسیه اینقدر سفت و سخت نبوده است.

پوتین را بابت مداخله روسیه در انتخابات مسؤول می‌دانم / ترامپ

واژه های کلیدی: روسیه | پوتین | آمریکا | انتخابات | دونالد ترامپ | انتخابات ریاست جمهوری | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs