درخت ایران آنلاین بازیگر اینستاگرام

درخت: ایران آنلاین بازیگر اینستاگرام اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی سرانجام ارزهای مجازی چه خواهد شد؟

سرقت هکری ۵۳۰ میلیون دلاری، ممنوعیت تبلیغات فیس بوکی با استفاده از ارزهای مجازی، قوانینی که هر روز سخت‌گیرانه‌تر می‌شوند و تلاطم شدید قیمتها، با این همه چه بر س

سرانجام ارزهای مجازی چه خواهد شد؟

سرانجام ارزهای مجازی چه خواهد شد؟

عبارات مهم : بازار

سرقت هکری ۵۳۰ میلیون دلاری، ممنوعیت تبلیغات فیس بوکی با استفاده از ارزهای مجازی، قوانینی که هر روز سخت گیرانه تر می شوند و تلاطم شدید قیمتها، با این همه چه بر سر ارزهای مجازی خواهد آمد؟.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری فرانسه، هر چند که دزدی هکری اخیر از بازار “کوین چک” ژاپن توجه قانون گذاران را به خود جلب خواهد کرد و قوانین سخت گیرانه تر خواهند شد ولی متخصصان معتقدند ارزهای مجازی، دیگر تبدیل به بخشی از آینده اقتصادی شده است اند.

سرانجام ارزهای مجازی چه خواهد شد؟

ارزهای مجازی اخیرا مجبور ضربات مهلکی شده است اند. در ۲۶ ژانویه امسال، هکرها در ساعات نهایی شب به بازار مبادلات ارزهای مجازی “کوین چک” حمله کردند و دارایی به ارزش ۵۳۰ میلیون دلار را به دزدی بردند که بزرگترین دستبرد به ارزهای مجازی در تاریخ محسوب می شود. پیشتر در سال ۲۰۱۴، هکرها ۴۸۰ میلیون دلار از بازار مبادلات مجازی ” مت گاکس” را به دزدی برده بودند.

سازمان های تنظیم مقررات در کشورهای مختلفی چون چین، کره جنوبی و روسیه، نظارت های خود را شدیدتر کرده اند، آرون جاتلی – وزیر داراییی هند- هم گفت که دولت این کشور ارزهای مجازی را قانونی نمی داند و تمام تلاشش را خواهد کرد تا استفاده از آن ها را به عنوان جزیی از سیستم پرداخت، از بین ببرد.

سرقت هکری ۵۳۰ میلیون دلاری، ممنوعیت تبلیغات فیس بوکی با استفاده از ارزهای مجازی، قوانینی که هر روز سخت‌گیرانه‌تر می‌شوند و تلاطم شدید قیمتها، با این همه چه بر س

وضع مقررات جهت ارزهای مجازی در اجلاس داووس نیز مورد تاکید قرار داده شد و فیلیپ هاموند – وزیر دارایی انگلیس- از دولت ها خواست در خصوص ارزهای مجازی مراقب باشند.

وی گفت: باید راجع به بیت کوین هوشیار باشیم، باید پیش از اینکه سهم بیت کوین به حدی برسد که به طور سیستماتیک در اقتصاد دنیا متمایز شود، به فکر راهی که آن را قابل قانون گذاری می کند باشیم.

فیس بوک هم وارد عمل شده است است و استفاده از ارزهای مجازی جهت پرداخت هزینه تبلیغات در این شبکه اجتماعی را ممنوع اعلام کرده هست. مجموع این عوامل باعث شده است است تا بیت کوین که تا نزدیک ۲۰۰۰۰ دلار هم پیش رفته بود، بیش از نیمی از ارزش خود را از دست بدهد.

سرانجام ارزهای مجازی چه خواهد شد؟

با وجود همه این مسائل، خوش بینی ها نسبت به امکان ادامه استمرار فعالیت این ارزها از بین نرفته هست، یکی از بزرگ ترین مراکز مبادلات ارزهای دیجیتالی به نام “بیت فلایر” گفته است میل به مردم به ارزهای مجازی بعد از حمله هکری زیاد هم شده است هست. متخصصان صنعت ارزهای دیجیتالی می گویند تکنولوژی پشت این ارزها متوقف نخواهد شد و حتی اگر ارزهای فعلی از رده خارج شوند، ارزهای تازه جایشان را خواهند گرفت.

واژه های کلیدی: بازار | میلیون | استفاده | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs